Promy i katamaranyrozkłady 2026 Taksówka wodnalotniska i wyspy Wynajem łodziłodzie na dzień Rejsy wycieczkoweBłękitna Jaskinia i wyspy Bary plażowe · Zavala · 43°07′20″N · 16°41′11″ETerra NovaBar koktajlowy z widokiem na zachód słońca, tuż nad plażą w Zavali, poniżej hotelu Skalinada.W skrócieZdjęciaMapaKierunekCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaPrzyjazdWyjazdGoście24681012+24681012+SzukajNo. 01Terra Nova w skrócieZavalaTerra Nova to plażowy bar koktajlowy rodzinnego hotelu Skalinada, położony tuż nad plażą w Zavali, na południowej stronie wyspy.Specjalnością domu jest domowa lemoniada z szałwią i miętą z własnego ogrodu; wieczory należą do koktajli i zachodu słońca nad otwartym morzem.W menu: koktajle o zachodzie słońca i domowa lemoniada z szałwią i świeżą miętą, z cytryn zerwanych w hotelowym ogrodzie.Official websiteGoogle MapsZavala beach →Ocena Google★ 4.6 · 88 opinii GoogleNo. 02Terra Nova w zdjęciach3 zdjęciaNo. 03Terra Nova na mapieceny na żywoWszystkie noclegi wokół tego baru w jednym miejscu. Dotknij znacznika, aby zobaczyć cenę na żywo dla swoich dat.Rezerwuj gdziekolwiek na wyspieWszystkie wolne noclegi na Hvarze na jednej mapie. Przybliż miejscowość lub zatokę i dotknij znacznika, aby zobaczyć aktualne ceny.Nocujesz w pobliżu? Przejrzyj wille z prywatnym basenem, hotele na Hvarze i nasz przewodnik gdzie nocować na Hvarze.Nie wiesz, co pić? Plavac Mali jako czerwone, Pošip lub Bogdanuša jako białe. Szczegóły ma nasz przewodnik po winach z Hvaru, a winnice na Hvarze są otwarte na degustacje.Odkryj willeTaksówka wodnaPrywatne wycieczkiNie wiesz, które miejsce jest dla ciebie?Powiedz nam, jaki masz styl · gwar, rodzinny spokój albo całkowita ucieczka · a my dobierzemy miejscowość i willę.Wyślij zapytanie → Wokół tego baruWszystko w zasięguDrinksBeach bary w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeTerra Nova Zavala4.6 (88) · 0 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 792 mSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 3.3 kmMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 4.4 kmNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 4.6 kmTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 5.1 kmZobacz więcejAll beach bars →EatRestauracje i konoby w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.7 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.7 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.2 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.4 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.5 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.5 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.6 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.6 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 20.6 kmZobacz więcejAll restaurants →SwimClosest beachesZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 914 mIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 3.9 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 4.0 kmGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 4.7 kmMina Beach, Hvar4.5 (464) · 4.7 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 4.8 kmJagodna Beach, Hvar4.7 (327) · 6.0 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 6.4 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 6.5 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 6.7 kmZobacz więcejAll 38 beaches →OdkrywajNajbliższe miasta i wioskiZavala835 mPitve3.6 kmIvan Dolac3.8 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 3.9 kmVrisnik4.2 kmJelsa4.4 kmSvirce5.0 kmVrbanj5.8 kmZobacz więcejWszystkie destynacje →Nocleg przy tej plażyHotele, wille i apartamentyZameldowanieWymeldowanieGoście-+SleepHotele w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 423 mHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 4.6 kmFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 4.9 kmAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 6.2 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 10.8 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 10.8 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 10.9 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 11.0 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 11.3 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.7 kmZobacz więcejAll hotels →SleepWille w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeVilla Vinea Privata8.0 kmVilla Garden Beauty8.3 kmVilla Luxury Bay8.6 kmVilla Galapagos19.3 kmVilla Pelagos19.3 kmVilla Elegant Beauty19.8 kmVilla Timeless Beauty19.8 kmInfinity Residence19.8 kmStunning Seaview Retreat20.1 kmVilla Infinity Blue20.1 kmZobacz więcejAll villas →SzukajApartamenty i domy wakacyjne w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeLoading live prices...All apartments →Nie chcesz standardowego noclegu?Nasz lokalny concierge organizuje to, co najlepsze na Hvarze for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Zapytanie do concierge →WhatsApp