Promy i katamaranyrozkłady 2026 Taksówka wodnalotniska i wyspy Wynajem łodziłodzie na dzień Rejsy wycieczkoweBłękitna Jaskinia i wyspy Restauracje · wioska Milna · 43°09′40″N · 16°29′15″EMoli OnteProste menu, bogate smaki i uczciwe ceny, pięć minut od miasta.W skrócieZdjęciaMapaKierunekCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaPrzyjazdWyjazdGoście24681012+24681012+SzukajNo. 01Moli Onte w skróciewioska MilnaWarto wybrać się na krótką przejażdżkę autem lub łodzią do Milny: proste menu, obfite porcje i uczciwe ceny tuż nad wodą.Google MapsWszystkie restauracje →Ocena Google★ 4.7 · 614 opinii GoogleKuchniaMediterraneanNo. 02Moli Onte w zdjęciach3 zdjęciaNo. 03Moli Onte na mapieceny na żywoWszystkie noclegi wokół tej restauracji w jednym miejscu. Dotknij znacznika, aby zobaczyć cenę na żywo dla swoich dat.Rezerwuj gdziekolwiek na wyspieWszystkie wolne noclegi na Hvarze na jednej mapie. Przybliż miejscowość lub zatokę i dotknij znacznika, aby zobaczyć aktualne ceny.Nocujesz w pobliżu? Przejrzyj wille z prywatnym basenem, hotele na Hvarze i nasz przewodnik gdzie nocować na Hvarze.Nie wiesz, co pić? Plavac Mali jako czerwone, Pošip lub Bogdanuša jako białe. Szczegóły ma nasz przewodnik po winach z Hvaru, a winnice na Hvarze są otwarte na degustacje.Odkryj willeTaksówka wodnaPrywatne wycieczkiNie wiesz, które miejsce jest dla ciebie?Powiedz nam, jaki masz styl · gwar, rodzinny spokój albo całkowita ucieczka · a my dobierzemy miejscowość i willę.Wyślij zapytanie → Wokół tej restauracjiWszystko w zasięguDrinksBeach bary w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeBeach Club Hvar (Bonj)4.3 (548) · 4.4 kmHula-Hula Beach Bar Hvar4.1 (2711) · 4.7 kmCarpe Diem Beach Hvar4.1 (3455) · 5.0 kmFalko Beach Bar Hvar4.6 (1046) · 5.1 kmLaganini Palmizana4.3 (1082) · 7.8 kmZobacz więcejAll beach bars →EatRestauracje i konoby w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeMoli Onte Milna4.7 (614) · 0 mRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 2.6 kmAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 3.7 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 3.7 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 3.8 kmFig Hvar4.7 (2860) · 3.8 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 3.9 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 3.9 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 3.9 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 3.9 kmZobacz więcejAll restaurants →SwimClosest beachesVela Milna Beach, Hvar4.4 (572) · 234 mMala Milna Beach, Hvar4.6 (160) · 234 mBorče Beach, Hvar4.6 (98) · 492 mMekicevica (Robinson beach) Beach, Hvar4.7 (269) · 1.7 kmMalo Zarace Beach, Hvar4.7 (587) · 2.1 kmVelo Zarace Beach, Hvar4.5 (276) · 2.5 kmPokonji Dol Beach, Hvar4.5 (1330) · 2.6 kmKrizna Luka Beach, Hvar4.1 (173) · 3.6 kmDubovica Beach, Hvar4.7 (1474) · 4.2 kmJerolim Beach, Hvar4.6 (259) · 4.2 kmZobacz więcejAll 38 beaches →OdkrywajNajbliższe miasta i wioskiMilna388 mMalo Grablje1.2 kmZarace2.7 kmVelo Grablje3.0 kmBrusje3.5 kmHvar Town3.8 kmDubovica4.7 (1474) · 4.2 kmSveta Nedjelja8.7 kmZobacz więcejWszystkie destynacje →Nocleg przy tej plażyHotele, wille i apartamentyZameldowanieWymeldowanieGoście-+SleepHotele w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 149 mHotel Teranea Hvar★★★★ 4.2 (155) · 2.9 kmBeach Bay Hvar Hotel★★★★ 4.7 (200) · 3.7 kmHeritage Hotel Dea Hvar★★★★ 4.8 (103) · 3.8 kmHotel Villa Nora★★★ 4.8 (166) · 3.9 kmRiva Marina Hvar Hotel★★★★ 4.4 (507) · 3.9 kmPalace Elisabeth Hvar Heritage Hotel★★★★★ 4.6 (160) · 4.0 kmHotel Park Hvar★★★★ 4.7 (316) · 4.0 kmAdriana Hvar Spa Hotel★★★★ 4.6 (601) · 4.1 kmPharos Hvar Bayhill Hotel★★★★ 4.2 (985) · 4.3 kmZobacz więcejAll hotels →SleepWille w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeVilla Galapagos2.6 kmVilla Pelagos2.6 kmVilla Elegant Beauty3.1 kmVilla Timeless Beauty3.1 kmInfinity Residence3.1 kmStunning Seaview Retreat3.4 kmVilla Infinity Blue3.5 kmVilla Hvar Town Palazzo3.7 kmVilla Alea3.8 kmVilla Forkira3.9 kmZobacz więcejAll villas →SzukajApartamenty i domy wakacyjne w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeLoading live prices...All apartments →