Trajekti i katamaranivozni redovi 2026. Taxi brodHvar · Paklinski otoci Najam brodabrodovi na dan Brodske tureModra špilja i otociBeach barovi · Zavala · 43°07′20″N · 16°41′11″ETerra NovaSunset koktel bar odmah iznad plaže u Zavali, ispod hotela Skalinada.UkratkoFotografijeKartaDestinacijaCijeli otokGrad HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceCijeli otokGrad HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTipSvi tipoviHoteliApartmaniVileKuće za odmorHosteliAgroturizam & seoska imanjaSvi tipoviHoteliApartmaniVileKuće za odmorHosteliAgroturizam & seoska imanjaDolazakOdlazakGosti24681012+24681012+TražiNo. 01Terra Nova ukratkoZavalaTerra Nova je plažni i koktel bar obiteljskog hotela Skalinada, smješten odmah iznad plaže u Zavali na južnoj strani otoka.Specijalitet kuće je domaća limunada s kaduljom i metvicom iz vlastitog vrta; večeri su za koktele i zalazak sunca nad otvorenim morem.Na meniju: sunset kokteli i domaća limunada s kaduljom i svježom metvicom, od limuna ubranih u hotelskom vrtu.Official websiteGoogle MapsZavala beach →Google ocjena★ 4.6 · 88 Google recenzijaNo. 02Terra Nova u fotografijama3 fotografijeNo. 03Terra Nova na karticijene uživoSvaki smještaj oko ovog bara na jednom mjestu. Dodirni marker za cijenu uživo za svoje datume.Rezervirajte gdje god na otokuSav slobodan smještaj na Hvaru na jednoj karti. Približite mjesto ili uvalu i dotaknite oznaku za stvarne cijene.Ostajete u blizini? Pogledajte vile s privatnim bazenom, hotele na Hvaru i naš vodič gdje odsjesti na Hvaru.Ne znate što piti? Plavac Mali za crno, Pošip ili Bogdanuša za bijelo. Detalje donosi naš vodič o hvarskim vinima, a vinarije na Hvaru su otvorene za kušanja.Istražite vileVodeni taksiPrivatni izletiNiste sigurni koje mjesto vam odgovara?Recite nam svoj stil · vreva, obiteljski mir ili potpuni bijeg · i predlažemo vam mjesto i vilu.Pošaljite upit → Oko ovog baraSve nadohvat rukeDrinksBeach barovi u bliziniNajbližeNajbolje ocijenjenoTerra Nova Zavala4.6 (88) · 0 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 792 mSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 3.3 kmMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 4.4 kmNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 4.6 kmTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 5.1 kmPrikaži višeAll beach bars →EatRestorani i konobe u bliziniNajbližeNajbolje ocijenjenoAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.7 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.7 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.2 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.4 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.5 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.5 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.6 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.6 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 20.6 kmPrikaži višeAll restaurants →SwimClosest beachesZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 914 mIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 3.9 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 4.0 kmGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 4.7 kmMina Beach, Hvar4.5 (464) · 4.7 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 4.8 kmJagodna Beach, Hvar4.7 (327) · 6.0 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 6.4 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 6.5 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 6.7 kmPrikaži višeAll 38 beaches →IstražiNajbliža mjesta i selaZavala835 mPitve3.6 kmIvan Dolac3.8 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 3.9 kmVrisnik4.2 kmJelsa4.4 kmSvirce5.0 kmVrbanj5.8 kmPrikaži višeSve destinacije →Smještaj uz ovu plažuHoteli, vile i apartmaniDolazakOdlazakGosti-+SleepHoteli u bliziniNajbližeNajbolje ocijenjenoHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 423 mHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 4.6 kmFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 4.9 kmAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 6.2 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 10.8 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 10.8 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 10.9 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 11.0 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 11.3 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.7 kmPrikaži višeAll hotels →SleepVile u bliziniNajbližeNajbolje ocijenjenoVilla Vinea Privata8.0 kmVilla Garden Beauty8.3 kmVilla Luxury Bay8.6 kmVilla Galapagos19.3 kmVilla Pelagos19.3 kmVilla Elegant Beauty19.8 kmVilla Timeless Beauty19.8 kmInfinity Residence19.8 kmStunning Seaview Retreat20.1 kmVilla Infinity Blue20.1 kmPrikaži višeAll villas →TražiApartmani i kuće za odmor u bliziniNajbližeNajbolje ocijenjenoLoading live prices...All apartments →Ne želite standardan smještaj?Naš lokalni concierge organizira najbolje od Hvara for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Upit conciergeu →WhatsApp