Promy i katamaranyrozkłady 2026 Taksówka wodnalotniska i wyspy Wynajem łodziłodzie na dzień Rejsy wycieczkoweBłękitna Jaskinia i wyspy Bary plażowe · centrum Jelsy · 43°09′41″N · 16°41′45″EMare CroaticumLetnia kawiarnia-bar przy odnowionej miejskiej plaży, w samym sercu Jelsy.W skrócieZdjęciaMapaKierunekCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaPrzyjazdWyjazdGoście24681012+24681012+SzukajNo. 01Mare Croaticum w skróciecentrum JelsyMare Croaticum otwiera się na sezon letni tuż obok świeżo odnowionej plaży w centrum Jelsy.Łatwy przystanek między kąpielami: kawa, zimne napoje i cień minutę od głównego placu i portu.W menu: poranna kawa, orzeźwiające napoje, lody i kolorowe koktajle przygotowywane z dbałością.Przewodnik: Jelsa →InstagramOcena Google★ 4.9 · 172 opinii GoogleNo. 02Mare Croaticum w zdjęciach3 zdjęciaNo. 03Mare Croaticum na mapieceny na żywoWszystkie noclegi wokół tego baru w jednym miejscu. Dotknij znacznika, aby zobaczyć cenę na żywo dla swoich dat.Rezerwuj gdziekolwiek na wyspieWszystkie wolne noclegi na Hvarze na jednej mapie. Przybliż miejscowość lub zatokę i dotknij znacznika, aby zobaczyć aktualne ceny.Nocujesz w pobliżu? Przejrzyj wille z prywatnym basenem, hotele na Hvarze i nasz przewodnik gdzie nocować na Hvarze.Nie wiesz, co pić? Plavac Mali jako czerwone, Pošip lub Bogdanuša jako białe. Szczegóły ma nasz przewodnik po winach z Hvaru, a winnice na Hvarze są otwarte na degustacje.Odkryj willeTaksówka wodnaPrywatne wycieczkiNie wiesz, które miejsce jest dla ciebie?Powiedz nam, jaki masz styl · gwar, rodzinny spokój albo całkowita ucieczka · a my dobierzemy miejscowość i willę.Wyślij zapytanie → Wokół tego baruWszystko w zasięguDrinksBeach bary w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 0 mNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 623 mTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 733 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 4.3 kmTerra Nova Zavala4.6 (88) · 4.4 kmSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 5.7 kmZobacz więcejAll beach bars →EatRestauracje i konoby w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.4 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.9 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.4 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.5 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.6 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.6 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.6 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.6 kmMediterraneo Restaurant, Hvar4.8 (1313) · 20.6 kmZobacz więcejAll restaurants →SwimClosest beachesMina Beach, Hvar4.5 (464) · 708 mGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 1.3 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 2.0 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 2.4 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 2.7 kmZecevo Beach, Hvar4.6 (63) · 3.2 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 4.2 kmZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 4.2 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 5.0 kmIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 5.8 kmZobacz więcejAll 38 beaches →OdkrywajNajbliższe miasta i wioskiJelsa223 mPitve2.4 kmVrboska3.1 kmVrisnik3.6 kmSvirce4.0 kmVrbanj4.1 kmZavala4.1 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 4.9 kmZobacz więcejWszystkie destynacje →Nocleg przy tej plażyHotele, wille i apartamentyZameldowanieWymeldowanieGoście-+SleepHotele w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 456 mFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 547 mAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 2.0 kmHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 4.2 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 9.2 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 9.3 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 9.4 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 9.7 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 10.3 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.9 kmZobacz więcejAll hotels →SleepWille w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeVilla Luxury Bay4.9 kmVilla Vinea Privata9.1 kmVilla Garden Beauty9.3 kmVilla Galapagos19.4 kmVilla Pelagos19.4 kmVilla Elegant Beauty19.9 kmVilla Timeless Beauty19.9 kmInfinity Residence19.9 kmStunning Seaview Retreat20.2 kmVilla Infinity Blue20.4 kmZobacz więcejAll villas →SzukajApartamenty i domy wakacyjne w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeLoading live prices...All apartments →Nie chcesz standardowego noclegu?Nasz lokalny concierge organizuje to, co najlepsze na Hvarze for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Zapytanie do concierge →WhatsApp