Ferger & katamaranerrutetider 2026 Vanntaxiflyplasser & øyer Leie båtbåter for en dag BåtturerDen blå grotten & øyhopping Strandbarer · Zavala · 43°07′20″N · 16°41′11″ETerra NovaSolnedgangs-cocktailbar rett over stranden i Zavala, nedenfor hotell Skalinada.OversiktBilderKartReisemålHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypeAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdInnsjekkingUtsjekkingGjester24681012+24681012+SøkNo. 01Terra Nova kort fortaltZavalaTerra Nova er strand- og cocktailbaren til det familiedrevne hotellet Skalinada, rett over stranden i Zavala på øyas sørside.Husets spesialitet er hjemmelaget limonade med salvie og mynte fra egen hage; kveldene er til cocktails og solnedgangen over åpent hav.På menyen: solnedgangscocktails og hjemmelaget limonade med salvie og frisk mynte, laget med sitroner plukket i hotellhagen.Official websiteGoogle MapsZavala beach →Google-vurdering★ 4.6 · 88 Google-anmeldelserNo. 02Terra Nova i bilder3 bilderNo. 03Terra Nova på kartetlive-priserAlle overnattingssteder rundt denne baren kort fortalt. Trykk på en markør for live-pris for datoene dine.Bestill hvor som helst på øyaAll ledig overnatting på Hvar på ett kart. Zoom inn et sted eller en bukt og trykk på en markør for aktuelle priser.Bor du i nærheten? Bla gjennom villaer med privat basseng, hoteller på Hvar og guiden vår hvor du bør bo på Hvar.Usikker på hva du skal drikke? Plavac Mali som rødvin, Pošip eller Bogdanuša som hvitvin. Vår guide til vin fra Hvar har detaljene, og vingårder på Hvar er åpne for smaking.Utforsk villaerVanntaxiPrivate turerUsikker på hvilket sted som passer deg?Fortell oss stilen din · liv og røre, familiero eller total flukt · og vi matcher deg med sted og villa.Send en forespørsel → Rundt denne barenAlt innen rekkeviddeDrinksStrandbarer i nærhetenNærmestBest vurdertTerra Nova Zavala4.6 (88) · 0 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 792 mSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 3.3 kmMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 4.4 kmNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 4.6 kmTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 5.1 kmVis merAll beach bars →EatRestauranter og konobaer i nærhetenNærmestBest vurdertAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.7 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.7 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.2 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.4 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.5 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.5 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.6 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.6 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 20.6 kmVis merAll restaurants →SwimClosest beachesZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 914 mIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 3.9 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 4.0 kmGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 4.7 kmMina Beach, Hvar4.5 (464) · 4.7 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 4.8 kmJagodna Beach, Hvar4.7 (327) · 6.0 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 6.4 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 6.5 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 6.7 kmVis merAll 38 beaches →UtforskNærmeste byer og landsbyerZavala835 mPitve3.6 kmIvan Dolac3.8 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 3.9 kmVrisnik4.2 kmJelsa4.4 kmSvirce5.0 kmVrbanj5.8 kmVis merAlle reisemål →Bo nær denne strandenHoteller, villaer og leiligheterInnsjekkingUtsjekkingGjester-+SleepHoteller i nærhetenNærmestBest vurdertHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 423 mHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 4.6 kmFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 4.9 kmAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 6.2 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 10.8 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 10.8 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 10.9 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 11.0 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 11.3 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.7 kmVis merAll hotels →SleepVillaer i nærhetenNærmestBest vurdertVilla Vinea Privata8.0 kmVilla Garden Beauty8.3 kmVilla Luxury Bay8.6 kmVilla Galapagos19.3 kmVilla Pelagos19.3 kmVilla Elegant Beauty19.8 kmVilla Timeless Beauty19.8 kmInfinity Residence19.8 kmStunning Seaview Retreat20.1 kmVilla Infinity Blue20.1 kmVis merAll villas →SøkLeiligheter og feriehus i nærhetenNærmestBest vurdertLoading live prices...All apartments →Vil du ikke ha et standard opphold?Vår lokale concierge ordner det beste av Hvar for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Concierge-forespørsel →WhatsApp