Promy i katamaranyrozkłady 2026 Taksówka wodnalotniska i wyspy Wynajem łodziłodzie na dzień Rejsy wycieczkoweBłękitna Jaskinia i wyspy Bary plażowe · Vitarnja, Jelsa · 43°10′05″N · 16°41′45″ETirkiz Beach BarTaras nad turkusową zatoczką Vitarnja, 10 minut spacerem wzdłuż morza na wschód od placu w Jelsie.W skrócieZdjęciaMapaKierunekCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceCała wyspaMiasto HvarStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaWszystkie typyHoteleApartamentyWilleDomy wakacyjneHosteleAgroturystyka & gospodarstwaPrzyjazdWyjazdGoście24681012+24681012+SzukajNo. 01Tirkiz Beach Bar w skrócieVitarnja, JelsaTirkiz stoi tuż nad Vitarnją, kamienistą zatoczką na wschód od Jelsy, którą miejscowi nazwali od turkusowej wody. Z głównego placu dojdziesz tu w około 10 minut wygodną, brukowaną nadmorską ścieżką.Spokojne miejsce w uczciwych cenach: leżaki do wynajęcia pod tarasem, kawa, koktajle i zimne napoje przez cały dzień oraz mnóstwo cienia sosen wokół zatoczki. Woda jest tu przejrzysta i szmaragdowa, idealna na kąpiel między kolejkami.Official websiteGoogle MapsPrzewodnik: Jelsa →Ocena Google★ 4.7 · 223 opinii GoogleNo. 02Tirkiz Beach Bar w zdjęciach3 zdjęciaNo. 03Tirkiz Beach Bar na mapieceny na żywoWszystkie noclegi wokół tego baru w jednym miejscu. Dotknij znacznika, aby zobaczyć cenę na żywo dla swoich dat.Rezerwuj gdziekolwiek na wyspieWszystkie wolne noclegi na Hvarze na jednej mapie. Przybliż miejscowość lub zatokę i dotknij znacznika, aby zobaczyć aktualne ceny.Nocujesz w pobliżu? Przejrzyj wille z prywatnym basenem, hotele na Hvarze i nasz przewodnik gdzie nocować na Hvarze.Nie wiesz, co pić? Plavac Mali jako czerwone, Pošip lub Bogdanuša jako białe. Szczegóły ma nasz przewodnik po winach z Hvaru, a winnice na Hvarze są otwarte na degustacje.Odkryj willeTaksówka wodnaPrywatne wycieczkiNie wiesz, które miejsce jest dla ciebie?Powiedz nam, jaki masz styl · gwar, rodzinny spokój albo całkowita ucieczka · a my dobierzemy miejscowość i willę.Wyślij zapytanie → Wokół tego baruWszystko w zasięguDrinksBeach bary w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 0 mMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 733 mNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 882 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 5.0 kmTerra Nova Zavala4.6 (88) · 5.1 kmSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 6.2 kmZobacz więcejAll beach bars →EatRestauracje i konoby w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.3 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.9 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.4 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.4 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.5 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.5 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.5 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.5 kmMediterraneo Restaurant, Hvar4.8 (1313) · 20.6 kmZobacz więcejAll restaurants →SwimClosest beachesMina Beach, Hvar4.5 (464) · 900 mGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 1.6 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 1.6 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 2.2 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 2.3 kmZecevo Beach, Hvar4.6 (63) · 2.5 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 4.3 kmZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 5.0 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 5.6 kmIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 6.3 kmZobacz więcejAll 38 beaches →OdkrywajNajbliższe miasta i wioskiJelsa757 mVrboska2.6 kmPitve2.8 kmVrisnik3.9 kmVrbanj4.1 kmSvirce4.1 kmZavala4.9 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 5.5 kmZobacz więcejWszystkie destynacje →Nocleg przy tej plażyHotele, wille i apartamentyZameldowanieWymeldowanieGoście-+SleepHotele w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 188 mHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 754 mAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 1.3 kmHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 4.9 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 9.0 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 9.1 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 9.2 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 9.5 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 10.1 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.9 kmZobacz więcejAll hotels →SleepWille w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeVilla Luxury Bay4.3 kmVilla Vinea Privata9.3 kmVilla Garden Beauty9.5 kmVilla Galapagos19.4 kmVilla Pelagos19.4 kmVilla Elegant Beauty19.8 kmVilla Timeless Beauty19.9 kmInfinity Residence19.9 kmStunning Seaview Retreat20.1 kmVilla Infinity Blue20.4 kmZobacz więcejAll villas →SzukajApartamenty i domy wakacyjne w pobliżuNajbliżejNajlepiej ocenianeLoading live prices...All apartments →Nie chcesz standardowego noclegu?Nasz lokalny concierge organizuje to, co najlepsze na Hvarze for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Zapytanie do concierge →WhatsApp