Ferger & katamaranerrutetider 2026 Vanntaxiflyplasser & øyer Leie båtbåter for en dag BåtturerDen blå grotten & øyhopping Restauranter · landsbyen Milna · 43°09′40″N · 16°29′15″EMoli OnteEnkel meny, rike smaker og ærlige priser, fem minutter fra byen.OversiktBilderKartReisemålHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypeAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdInnsjekkingUtsjekkingGjester24681012+24681012+SøkNo. 01Moli Onte kort fortaltlandsbyen MilnaVerdt den korte bil- eller båtturen til Milna: enkel meny, sjenerøse porsjoner og rimelige priser ved vannet.Google MapsAlle restauranter →Google-vurdering★ 4.7 · 615 Google-anmeldelserKjøkkenMediterraneanNo. 02Moli Onte i bilder3 bilderNo. 03Moli Onte på kartetlive-priserAlle overnattingssteder rundt denne restauranten kort fortalt. Trykk på en markør for live-pris for datoene dine.Bestill hvor som helst på øyaAll ledig overnatting på Hvar på ett kart. Zoom inn et sted eller en bukt og trykk på en markør for aktuelle priser.Bor du i nærheten? Bla gjennom villaer med privat basseng, hoteller på Hvar og guiden vår hvor du bør bo på Hvar.Usikker på hva du skal drikke? Plavac Mali som rødvin, Pošip eller Bogdanuša som hvitvin. Vår guide til vin fra Hvar har detaljene, og vingårder på Hvar er åpne for smaking.Utforsk villaerVanntaxiPrivate turerUsikker på hvilket sted som passer deg?Fortell oss stilen din · liv og røre, familiero eller total flukt · og vi matcher deg med sted og villa.Send en forespørsel → Rundt denne restaurantenAlt innen rekkeviddeDrinksStrandbarer i nærhetenNærmestBest vurdertBeach Club Hvar (Bonj)4.3 (548) · 4.4 kmHula-Hula Beach Bar Hvar4.1 (2710) · 4.7 kmCarpe Diem Beach Hvar4.1 (3455) · 5.0 kmFalko Beach Bar Hvar4.6 (1046) · 5.1 kmLaganini Palmizana4.3 (1082) · 7.8 kmVis merAll beach bars →EatRestauranter og konobaer i nærhetenNærmestBest vurdertMoli Onte Milna4.7 (615) · 0 mRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 2.6 kmAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 3.7 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 3.7 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 3.8 kmFig Hvar4.7 (2860) · 3.8 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 3.9 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 3.9 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 3.9 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 3.9 kmVis merAll restaurants →SwimClosest beachesVela Milna Beach, Hvar4.4 (572) · 234 mMala Milna Beach, Hvar4.6 (160) · 234 mBorče Beach, Hvar4.6 (98) · 492 mMekicevica (Robinson beach) Beach, Hvar4.7 (269) · 1.7 kmMalo Zarace Beach, Hvar4.7 (587) · 2.1 kmVelo Zarace Beach, Hvar4.5 (276) · 2.5 kmPokonji Dol Beach, Hvar4.5 (1330) · 2.6 kmKrizna Luka Beach, Hvar4.1 (173) · 3.6 kmDubovica Beach, Hvar4.7 (1475) · 4.2 kmJerolim Beach, Hvar4.6 (259) · 4.2 kmVis merAll 38 beaches →UtforskNærmeste byer og landsbyerMilna388 mMalo Grablje1.2 kmZarace2.7 kmVelo Grablje3.0 kmBrusje3.5 kmHvar Town3.8 kmDubovica4.7 (1475) · 4.2 kmSveta Nedjelja8.7 kmVis merAlle reisemål →Bo nær denne strandenHoteller, villaer og leiligheterInnsjekkingUtsjekkingGjester-+SleepHoteller i nærhetenNærmestBest vurdertHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 149 mHotel Teranea Hvar★★★★ 4.2 (155) · 2.9 kmBeach Bay Hvar Hotel★★★★ 4.7 (200) · 3.7 kmHeritage Hotel Dea Hvar★★★★ 4.8 (103) · 3.8 kmHotel Villa Nora★★★ 4.8 (166) · 3.9 kmRiva Marina Hvar Hotel★★★★ 4.4 (508) · 3.9 kmPalace Elisabeth Hvar Heritage Hotel★★★★★ 4.6 (160) · 4.0 kmHotel Park Hvar★★★★ 4.7 (316) · 4.0 kmAdriana Hvar Spa Hotel★★★★ 4.6 (601) · 4.1 kmPharos Hvar Bayhill Hotel★★★★ 4.2 (985) · 4.3 kmVis merAll hotels →SleepVillaer i nærhetenNærmestBest vurdertVilla Galapagos2.6 kmVilla Pelagos2.6 kmVilla Elegant Beauty3.1 kmVilla Timeless Beauty3.1 kmInfinity Residence3.1 kmStunning Seaview Retreat3.4 kmVilla Infinity Blue3.5 kmVilla Hvar Town Palazzo3.7 kmVilla Alea3.8 kmVilla Forkira3.9 kmVis merAll villas →SøkLeiligheter og feriehus i nærhetenNærmestBest vurdertLoading live prices...All apartments →