Färjor & katamaranertidtabeller 2026 Vattentaxiflygplatser & öar Hyr båtbåtar för en dag BåtturerBlå grottan & öluffning Restauranger · byn Milna · 43°09′40″N · 16°29′15″EMoli OnteEnkel meny, rika smaker och ärliga priser, fem minuter från staden.ÖverblickFotonKartaResmålHela önHvar stadStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceHela önHvar stadStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypAlla typerHotellLägenheterVillorSemesterhusVandrarhemAgroturism & bondgårdAlla typerHotellLägenheterVillorSemesterhusVandrarhemAgroturism & bondgårdIncheckningUtcheckningGäster24681012+24681012+SökNo. 01Moli Onte i korthetbyn MilnaVärd den korta bil- eller båtturen till Milna: enkel meny, generösa portioner och rimliga priser vid vattnet.Google MapsAlla restauranger →Google-betyg★ 4.7 · 615 Google-omdömenKökMediterraneanNo. 02Moli Onte i bilder3 fotonNo. 03Moli Onte på kartanlivepriserAlla boenden runt den här restaurangen i korthet. Tryck på en markör för live-pris för dina datum.Boka var som helst på önAlla lediga boenden på Hvar på en karta. Zooma in en ort eller vik och tryck på en markör för aktuella priser.Bor du i närheten? Bläddra bland villor med privat pool, hotell på Hvar och vår guide var man bor på Hvar.Osäker på vad du ska dricka? Plavac Mali som rött, Pošip eller Bogdanuša som vitt. Vår guide till vin från Hvar har detaljerna, och vingårdar på Hvar är öppna för provningar.Utforska villorVattentaxiPrivata turerOsäker på vilken plats som passar dig?Berätta din stil · liv och rörelse, familjelugn eller total flykt · och vi matchar dig med ort och villa.Skicka en förfrågan → Runt denna restaurangAllt inom räckhållDrinksStrandbarer i närhetenNärmastHögst betygBeach Club Hvar (Bonj)4.3 (548) · 4.4 kmHula-Hula Beach Bar Hvar4.1 (2710) · 4.7 kmCarpe Diem Beach Hvar4.1 (3455) · 5.0 kmFalko Beach Bar Hvar4.6 (1046) · 5.1 kmLaganini Palmizana4.3 (1082) · 7.8 kmVisa merAll beach bars →EatRestauranger och konobor i närhetenNärmastHögst betygMoli Onte Milna4.7 (615) · 0 mRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 2.6 kmAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 3.7 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 3.7 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 3.8 kmFig Hvar4.7 (2860) · 3.8 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 3.9 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 3.9 kmGariful Restaurant, Hvar4.0 (750) · 3.9 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 3.9 kmVisa merAll restaurants →SwimClosest beachesVela Milna Beach, Hvar4.4 (572) · 234 mMala Milna Beach, Hvar4.6 (160) · 234 mBorče Beach, Hvar4.6 (98) · 492 mMekicevica (Robinson beach) Beach, Hvar4.7 (269) · 1.7 kmMalo Zarace Beach, Hvar4.7 (587) · 2.1 kmVelo Zarace Beach, Hvar4.5 (276) · 2.5 kmPokonji Dol Beach, Hvar4.5 (1330) · 2.6 kmKrizna Luka Beach, Hvar4.1 (173) · 3.6 kmDubovica Beach, Hvar4.7 (1475) · 4.2 kmJerolim Beach, Hvar4.6 (259) · 4.2 kmVisa merAll 38 beaches →UtforskaNärmaste städer och byarMilna388 mMalo Grablje1.2 kmZarace2.7 kmVelo Grablje3.0 kmBrusje3.5 kmHvar Town3.8 kmDubovica4.7 (1475) · 4.2 kmSveta Nedjelja8.7 kmVisa merAlla resmål →Bo nära denna strandHotell, villor och lägenheterIncheckningUtcheckningGäster-+SleepHotell i närhetenNärmastHögst betygHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 149 mHotel Teranea Hvar★★★★ 4.2 (155) · 2.9 kmBeach Bay Hvar Hotel★★★★ 4.7 (200) · 3.7 kmHeritage Hotel Dea Hvar★★★★ 4.8 (103) · 3.8 kmHotel Villa Nora★★★ 4.8 (166) · 3.9 kmRiva Marina Hvar Hotel★★★★ 4.4 (508) · 3.9 kmPalace Elisabeth Hvar Heritage Hotel★★★★★ 4.6 (160) · 4.0 kmHotel Park Hvar★★★★ 4.7 (316) · 4.0 kmAdriana Hvar Spa Hotel★★★★ 4.6 (601) · 4.1 kmPharos Hvar Bayhill Hotel★★★★ 4.2 (985) · 4.3 kmVisa merAll hotels →SleepVillor i närhetenNärmastHögst betygVilla Galapagos2.6 kmVilla Pelagos2.6 kmVilla Elegant Beauty3.1 kmVilla Timeless Beauty3.1 kmInfinity Residence3.1 kmStunning Seaview Retreat3.4 kmVilla Infinity Blue3.5 kmVilla Hvar Town Palazzo3.7 kmVilla Alea3.8 kmVilla Forkira3.9 kmVisa merAll villas →SökLägenheter och semesterhus i närhetenNärmastHögst betygLoading live prices...All apartments →