Ferger & katamaranerrutetider 2026 Vanntaxiflyplasser & øyer Leie båtbåter for en dag BåtturerDen blå grotten & øyhopping Strandbarer · Jelsa sentrum · 43°09′41″N · 16°41′45″EMare CroaticumSommerkafé og bar rett ved den nyoppussede bystranden i hjertet av Jelsa.OversiktBilderKartReisemålHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceHele øyaHvar byStari GradJelsaSveta NedjeljaVrboskaZavalaBrusjeBogomoljeDolDubovicaGdinjGromin DolacHumacIvan DolacMalo GrabljeMilnaPitvePoljicaRudinaSelca (Bogomolje)Selca (Stari Grad)SucurajSvirceVelo GrabljeVrbanjVrisnikZaraceZastrazisceTypeAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdAlle typerHotellerLeiligheterVillaerFeriehusVandrerhjemAgroturisme & gårdsoppholdInnsjekkingUtsjekkingGjester24681012+24681012+SøkNo. 01Mare Croaticum kort fortaltJelsa sentrumMare Croaticum åpner for sommersesongen rett ved den nyoppussede stranden i Jelsa sentrum.Et enkelt stopp mellom badene: kaffe, kalde drikker og skygge ett minutt fra hovedtorget og havnen.På menyen: morgenkaffe, forfriskende drikker, iskrem og fargerike cocktails laget med omhu.Guide: Jelsa →InstagramGoogle-vurdering★ 4.9 · 172 Google-anmeldelserNo. 02Mare Croaticum i bilder3 bilderNo. 03Mare Croaticum på kartetlive-priserAlle overnattingssteder rundt denne baren kort fortalt. Trykk på en markør for live-pris for datoene dine.Bestill hvor som helst på øyaAll ledig overnatting på Hvar på ett kart. Zoom inn et sted eller en bukt og trykk på en markør for aktuelle priser.Bor du i nærheten? Bla gjennom villaer med privat basseng, hoteller på Hvar og guiden vår hvor du bør bo på Hvar.Usikker på hva du skal drikke? Plavac Mali som rødvin, Pošip eller Bogdanuša som hvitvin. Vår guide til vin fra Hvar har detaljene, og vingårder på Hvar er åpne for smaking.Utforsk villaerVanntaxiPrivate turerUsikker på hvilket sted som passer deg?Fortell oss stilen din · liv og røre, familiero eller total flukt · og vi matcher deg med sted og villa.Send en forespørsel → Rundt denne barenAlt innen rekkeviddeDrinksStrandbarer i nærhetenNærmestBest vurdertMare Croaticum Jelsa4.9 (172) · 0 mNaturo Beach Bar Jelsa4.8 (63) · 623 mTirkiz Beach Bar Jelsa4.7 (223) · 733 mZaca Bar & Restaurant Zavala4.5 (365) · 4.3 kmTerra Nova Zavala4.6 (88) · 4.4 kmSanpjerin Beach Bar Ivan Dolac4.7 (429) · 5.7 kmVis merAll beach bars →EatRestauranter og konobaer i nærhetenNærmestBest vurdertAlavia Restaurant, Hvar4.8 (560) · 13.4 kmMoli Onte Milna4.7 (615) · 16.9 kmRestoran i Cocktail Bar Mustačo4.1 (330) · 19.4 kmKonoba Maestro Hvar4.8 (447) · 20.5 kmParadise Garden Hvar4.7 (1114) · 20.5 kmFig Hvar4.7 (2860) · 20.6 kmLa Bocca Hvar4.7 (1563) · 20.6 kmKaluma Hvar4.6 (273) · 20.6 kmMacondo Hvar4.4 (601) · 20.6 kmMediterraneo Restaurant, Hvar4.8 (1313) · 20.6 kmVis merAll restaurants →SwimClosest beachesMina Beach, Hvar4.5 (464) · 708 mGrebisce Beach, Hvar4.5 (479) · 1.3 kmZencisce Beach, Hvar4.7 (149) · 2.0 kmSoline Beach, Hvar4.3 (252) · 2.4 kmVrboska pinewood Beach, Hvar4.7 (345) · 2.7 kmZecevo Beach, Hvar4.6 (63) · 3.2 kmPrapatna Beach, Hvar4.7 (152) · 4.2 kmZavala Beach, Hvar4.6 (189) · 4.2 kmGromin Dolac Beach, Hvar4.7 (73) · 5.0 kmIvan Dolac Beach, Hvar4.6 (749) · 5.8 kmVis merAll 38 beaches →UtforskNærmeste byer og landsbyerJelsa223 mPitve2.4 kmVrboska3.1 kmVrisnik3.6 kmSvirce4.0 kmVrbanj4.1 kmZavala4.1 kmGromin Dolac, Hvar4.7 (73) · 4.9 kmVis merAlle reisemål →Bo nær denne strandenHoteller, villaer og leiligheterInnsjekkingUtsjekkingGjester-+SleepHoteller i nærhetenNærmestBest vurdertHotel Hvar★★★ 4.1 (1435) · 456 mFontana Resort★★★ 3.9 (1122) · 547 mAminess Senses Hvar Resort Vrboska★★★★ 4.3 (1827) · 2.0 kmHotel Skalinada Zavala★★★ 4.8 (227) · 4.2 kmValamar Amicor Resort Stari Grad★★★★ 4.9 (1068) · 9.2 kmPLACES Hvar by Valamar★★★★ 4.6 (2730) · 9.3 kmArkada Hotel★★★ 4.1 (1985) · 9.4 kmHotel Antica Stari Grad★★★★ 4.3 (102) · 9.7 kmMaslina Resort★★★★★ 4.7 (330) · 10.3 kmHotel Fortuna Milna★★★★ 4.6 (270) · 16.9 kmVis merAll hotels →SleepVillaer i nærhetenNærmestBest vurdertVilla Luxury Bay4.9 kmVilla Vinea Privata9.1 kmVilla Garden Beauty9.3 kmVilla Galapagos19.4 kmVilla Pelagos19.4 kmVilla Elegant Beauty19.9 kmVilla Timeless Beauty19.9 kmInfinity Residence19.9 kmStunning Seaview Retreat20.2 kmVilla Infinity Blue20.4 kmVis merAll villas →SøkLeiligheter og feriehus i nærhetenNærmestBest vurdertLoading live prices...All apartments →Vil du ikke ha et standard opphold?Vår lokale concierge ordner det beste av Hvar for you · exclusive villas not listed online, private chef, boats, transfers. Free service, answer fast.Concierge-forespørsel →WhatsApp